Aliexpress

Re: Aliexpress

Postby ViVe » 16 Nov 2016, 01:10

Eu am primit așa o super chestie - irigator dental:
https://m.ru.aliexpress.com/item/32668640229.html
Image
Sunt mulțumită de alegerea făcută. E compact, dar are jetul puternic, în cîteva secunde îți zboară toate resturile de mîncare de printre brackete. Un pic trebuie să mă deprind, ca să nu fac stropi în jur ai: Dar cred că ne vom împrieteni :val
Se unește direct la robinet. S-a potrivit perfect la al nostru fără elemente intermediare, deși are diverse în set. Plasticul pare calitativ.
A venit în 17 zile cu track number.
ViVe

Name: Victoria

Postby micaela » 16 Nov 2016, 12:08

ooo, mersi Victoria pentru parere
era in lista mea de cumparaturi pe 999, dar acolo e mai scump
micaela

Name: Di

Postby ihtus » 01 Feb 2017, 00:08

Azi am primit body cu fustita pentru dans de aici https://ru.aliexpress.com/item/High-Gra ... 77513.html

E bumbac, nu sintetica, foarte calitativ si frumos in realitate
Pentru inaltimea 155 am luat marimea 155-165, ii vine bine si are ceva rezerva sa mai creasca

Image
...Выкинуть хлам из дома и старых позвать друзей...
ihtus

Name: Alina

Postby ihtus » 29 Mar 2017, 20:31

ViVe wrote:O, așa chestiuțe demult am observat pe aliex, dar nu-mi dau seama cum se poartă. Adică o pui și umbli toată ziua așa. Dar dacă vrei s-o scoți (eșarfa), ce faci cu chestia asta, o ascunzi în geantă?...

))) scuze, nu am observat intrebarea, acum cand cautam link in tema am vazut-o
de fapt oricum nu stiam sa-ti raspund atunci, ca pana la aceasta nu am mai avut asa inele
o pun in geanta

Am mai primit asa body pt dansuri, de data aceasta pentru Tiana (foarte greu a venit, si fara track number)
Calitativ, e bumbac cu ceva elastic si cusut foarte bine. Marimea s-a potrivit perfect, adica pt 112 cm am luat 120 si sta bine si cum e elastic mai are rezerva pentru minim jumatate de an. Culoarea e un pic mai aprinsa, insa oricum e fina.

Image
...Выкинуть хлам из дома и старых позвать друзей...
ihtus

Name: Alina

Previous

Return to Shopping | Шопинг