Fly taifas | Флай-болталка

Re: Fly taifas | Флай-болталка

Postby ViVe » 07 Jan 2017, 21:27

Oooo, chiar mă gîndeam și eu la scanat. Vreau să scap de albumele foto vechi. Exclusiv fotocărți. Să-mi spui și mie dacă s-a primit bine cu scanatul și unde.
Eu am făcut la celebook.md. Aveau ofertă înainte de Anul Nou "+30 pagini gratis". A ieșit o carte de 58 pagini la preț de 28. ;)
Daaaa, adunatul și sortatul e spaimă :))) Am pierdut vreo 4 zile să le adun de pe telefoane, picasa, computer și să le ordonez în editorul de pe site-ul lor girl_impossible
ViVe

Name: Victoria

Postby ViVe » 07 Jan 2017, 21:29

Încă un articol despre organizing, care mi-a plăcut:
http://marifetli-kadinlar.blogspot.md/2 ... 7.html?m=0
ViVe

Postby ihtus » 30 Jan 2017, 22:00

Ura! em am bifat si

- sacose goale, ca le tin in 4 locuri
- instructiuni\garantii de la tehnica si mobila

urmeaza probabil

- ate\ace\nasturi
- cutia pt handmade
...Выкинуть хлам из дома и старых позвать друзей...
ihtus

Name: Alina

Postby ViVe » 31 Jan 2017, 11:26

Salut ;)
Si eu ma misc incetisor in tema asta. Am inteles ca pr handmade o cutie nu mi-i deajuns si am pus citeva cutii pe 2 polite. :)
Am ordonat tot ce tine de Craciun/revelion in doua cutii, exceptind bradul desigur girl_crazy
ViVe

Postby ihtus » 31 Jan 2017, 14:05

La mine craciunul-revelionul sunt ordonate de la bun inceput, noi cind ne-am mutat aici, am cumparat si bradul si restul, si tare bine mi-a prins cutia de la filtru de apa ce se instaleaza sub chiuvete - e o cutie mare patrata cu inca doua cutii incluse, in ele au incaput toate atributele si asa si le ordonam in fiecare an.

Iata tot vreau sa o decore cu resturi de la hirtie de ambalaj cu tematica Craciunului, dar cind ajunge timpul - uit sa le pastrez si le arunc. Si tot asa 4 ani girl_haha

Ma tem sa ma bag in handmade (((
...Выкинуть хлам из дома и старых позвать друзей...
ihtus

Name: Alina

Postby ViVe » 31 Jan 2017, 16:10

Eu am păstrat anii precedenți decorațiunile de Crăciun într-o cutie mare de carton, frumos decorată cu hîrtie de ambalat cadourile cu tematica respectivă. Însă s-a terfelit cu anii. Așa că de data asta am procurat 2 cutii de plastic mari cu capac.
ViVe

Previous

Return to Zbor lunar | Ежемесячный полёт